Andreasen Anne-Mette

Kontakt Information

Andreasen Anne-Mette
Langelinieparken 3 B, 8000 Aarhus C, Denmark
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 86 17 79 20
Google kort: Besøg
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Kort

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Andreasen Anne-Mette?

Telefonnummeret forr Andreasen Anne-Mette er 86 17 79 20.
Q2

Hvor er Andreasen Anne-Mette lokaliseret?

Andreasen Anne-Mette er placeret på Langelinieparken 3 B, 8000 Aarhus C, Denmark, Region Midtjylland.
Q3

Er der en primær kontakt for Andreasen Anne-Mette?

Du kan kontakte Andreasen Anne-Mette telefonisk ved brug af nummer 86 17 79 20.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Langelinieparken 3 B, 8000 Aarhus C, Denmark
+

Forretning på Postnummer 8000

Forretning på 8000: 11.878
Befolkning: 63.943
8000 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Shopping:  20 %
Professional Services:  20 %
Andet:  61 %

Pris

Billig:  46 %
Moderat:  39 %
Dyrt:  12 %
Meget Dyrt:  2 %
Andet:  0 %

Nabolag

Aarhus C:  89 %
Andet:  11 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 8000

Køn

Kvindelig:  52 %
Mandlig:  48 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse