Ejerslykke Aktivitetshus

Kontakt Information

Ejerslykke Aktivitetshus
Carl Blochs Vej 26, 5230 Odense, Denmark
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 66 17 99 39
Telefon: 23 28 41 52
Google kort: Besøg
RingE-Mail
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Ejerslykke Aktivitetshus blev grundlagt i 22.06.2007.
Grundlagt: 22.06.2007

Spørgsmål og svar

Q1

Hvor længe har Ejerslykke Aktivitetshus fungeret?

Ejerslykke Aktivitetshus har været i funktion i ca. 19 år.
Q2

Hvad er telefonnummeret for Ejerslykke Aktivitetshus?

Telefonnummeret forr Ejerslykke Aktivitetshus er 66 17 99 39.
Q3

Hvor er Ejerslykke Aktivitetshus lokaliseret?

Ejerslykke Aktivitetshus er placeret på Carl Blochs Vej 26, 5230 Odense, Denmark, Region Syddanmark.
Q4

Er der en primær kontakt for Ejerslykke Aktivitetshus?

Du kan kontakte Ejerslykke Aktivitetshus telefonisk ved brug af nummer 66 17 99 39.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Carl Blochs Vej 26, 5230 Odense, Denmark
+

Forretning på Postnummer 5230

Forretning på 5230: 1.963
Befolkning: 19.074
5230 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Professional Services:  18 %
Shopping:  17 %
Industry:  15 %
Andet:  50 %

Pris

Moderat:  47 %
Billig:  43 %
Dyrt:  10 %
Andet:  0 %

Nabolag

Odense M:  100 %
Andet:  0 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 5230

Køn

Kvindelig:  52 %
Mandlig:  48 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse