MKJ Service & Montage
5,0 ★★★★★ 5+ anmeldelser
Virksomhedsbeskrivelse
MKJ Service & Montage er placeret på Søndersø (by), Region Syddanmark.
Industri
Husholdnings Tjenster.
Engageret i:
Carpenter
ISIC Koder
4330
Spørgsmål og svar
Q1
Hvad er telefonnummeret for MKJ Service & Montage?
Telefonnummeret forr MKJ Service & Montage er 21 27 40 47.Q2
Hvor er MKJ Service & Montage lokaliseret?
MKJ Service & Montage er placeret på Hemmerslev 38, Søndersø (by), Region Syddanmark, 5471.Q3
Er der en primær kontakt for MKJ Service & Montage?
Du kan kontakte MKJ Service & Montage telefonisk ved brug af nummer 21 27 40 47.Q4
Hvad er netadressen (URL) for MKJ Service & Montage?
Der er ikke nogen webside listet for MKJ Service & Montage men du kan finde MKJ Service & Montage på
Facebook.
+Yderligere virksomheder på denne adresse
Hemmerslev 38 Søndersø (by), Region Syddanmark, 5471
+Forretning på Postnummer 5471
Forretning på 5471: 690
Befolkning: 7.364
+Statestik og demografi for Postnummer 5471
+Forretningsfeedback
★★★★★Ingen anmeldelser på AlForretning5,0★★★★★5+ anmeldelser andre steder
0 Anmeldelser
Vær den første til at skrive en anmeldelse.