Danmark
Færøerne
Grønland
Søren Glud ApS
Dette opslag er markeret som lukket.
Business Contact
Mikael Glud
bestyrelse
Kontakt Information
Søren Glud ApS
Tulstrupvej 72, 3230 Græsted, Denmark
Få Kørselsanvisninger
Historisk telefon:
33 15 48 48
Google kort:
Besøg
Rediger:
Rediger eller fjern
☆
Bedøm
0
Synes godt om
Tilføj Billede
Virksomhedsbeskrivelse
Søren Glud ApS blev grundlagt i 19.09.1978.
Grundlagt:
19.09.1978
Filnummer:
87789810
Spørgsmål og svar
Q1
Hvor er Søren Glud ApS lokaliseret?
Søren Glud ApS er placeret på
Tulstrupvej 72, 3230 Græsted, Denmark, Region Hovedstaden
.
Q2
Er der andre kontakter forbundet med Søren Glud ApS?
Vi har
3
yderligere kontakt(s) til Søren Glud ApS. De omfatter:
Henrik Glud, Søren Glud & Jakob Glud
.
+
Yderligere virksomheder på denne adresse
Tulstrupvej 72, 3230 Græsted, Denmark
Glud Michael Og Maria
Forretning på denne adresse
Innordic Sjælland ApS
Forretning på denne adresse
Kaglebjerggård v/Mikael Glud
Forretning på denne adresse
Country & Cottage Design v/ Maria & Mikael Glud
Forretning på denne adresse
+
Forretning på Postnummer 3230
Forretning på 3230:
1.050
Befolkning:
8.661
Kategorier
Industry:
18 %
Home Services:
15 %
Shopping:
14 %
Professional Services:
13 %
Andet:
40 %
Pris
Moderat:
62 %
Billig:
25 %
Meget Dyrt:
12 %
Andet:
0 %
+
Statestik og demografi for Postnummer 3230
Køn
Mandlig:
51 %
Kvindelig:
49 %
Andet:
0 %
+
Forretningsopslag
Kaffe
Indkøb
Banker
Hoteller
Apotek
Taxier
Gas
Bilindustri
Skønhed & Kurbade
Find nearby businesses
+
Skrive en anmeldelse
★
★
★
★
★
Send din anmeldelse