Synopsys Denmark ApS

Business Contact

Orla Anne Murphy

bestyrelsesmedlem

Kontakt Information

Synopsys Denmark ApS
Fruebjergvej 3, 2100 København, Denmark
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 70 21 22 22
Telefon: 33 33 23 00
Telefon: 70 21 22 20
Åbningstider: Vis
Facebook Profil: Besøg
Twitter Feed: Besøg
Google kort: Besøg
LinkedIn Profil: Besøg
YouTube Kanal: Besøg
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Synopsys Denmark ApS blev grundlagt i 01.09.2000.
medarbejdere: 20-49
Grundlagt: 01.09.2000
Industri
Indkøb
Engageret i:
Software Company
ISIC Koder
4741

Spørgsmål og svar

Q1

Hvor længe har Synopsys Denmark ApS fungeret?

Synopsys Denmark ApS har været i funktion i ca. 26 år.
Q2

Hvad er telefonnummeret for Synopsys Denmark ApS?

Telefonnummeret forr Synopsys Denmark ApS er 70 21 22 22.
Q3

Hvor er Synopsys Denmark ApS lokaliseret?

Synopsys Denmark ApS er placeret på Fruebjergvej 3, 2100 København, Denmark, Region Hovedstaden.
Q4

Hvilke dage er Synopsys Denmark ApS åbent?

Synopsys Denmark ApS er åbent man.–fre. 09.00–17.00; lukket lør.–søn. .
Q5

Er der en primær kontakt for Synopsys Denmark ApS?

Orla Anne Murphy (bestyrelsesmedlem) på Synopsys Denmark ApS.
Q6

Er der andre kontakter forbundet med Synopsys Denmark ApS?

Vi har 9 yderligere kontakt(s) til Synopsys Denmark ApS. De omfatter: Charles Edward Watchorn, Peter Dennis Nash, Steven Karl Shevick, Peter Andreas Stakemann, Rex Sterling Jackson, Robert Darragh Power, Gavin Gerald Denn, Kim Madsen & Brian Eduardo Cabrera.
Q7

Hvad er netadressen (URL) for Synopsys Denmark ApS?

Websiden for Synopsys Denmark ApS er www.synopsys.com.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Fruebjergvej 3, 2100 København, Denmark
+

Synopsys Denmark ApS · Youtube

+

Forretning på Postnummer 2100

Forretning på 2100: 11.787
Befolkning: 95.256
2100 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Professional Services:  22 %
Shopping:  19 %
Industry:  10 %
Andet:  49 %

Pris

Billig:  50 %
Moderat:  37 %
Dyrt:  12 %
Meget Dyrt:  1 %
Andet:  0 %

Nabolag

København Ø:  88 %
Østerbros:  8 %
Andet:  4 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 2100

Køn

Kvindelig:  52 %
Mandlig:  48 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse