Taco Tortilla

Kontakt Information

Taco Tortilla
Frederiksberggade 15
København, Region Hovedstaden, 1459
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 22 51 06 00
Facebook Profil: Besøg
Foursquare: Besøg
Ring
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Taco Tortilla er placeret på København, Region Hovedstaden. Denne forretning arbejder i følgende erhverv: Fastfood restauranter.
Industri
Restauranter »  Fastfood restauranter
Engageret i:
Fastfood restauranter
ISIC Koder
5610

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Taco Tortilla?

Telefonnummeret forr Taco Tortilla er 22 51 06 00.
Q2

Hvor er Taco Tortilla lokaliseret?

Taco Tortilla er placeret på Frederiksberggade 15, København, Region Hovedstaden, 1459.
Q3

Er der en primær kontakt for Taco Tortilla?

Du kan kontakte Taco Tortilla telefonisk ved brug af nummer 22 51 06 00.
Q4

Hvad er netadressen (URL) for Taco Tortilla?

Der er ikke nogen webside listet for Taco Tortilla men du kan finde Taco Tortilla på Facebook.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Frederiksberggade 15 København, Region Hovedstaden, 1459
+

Forretning på Postnummer 1459

Forretning på 1459: 199
Befolkning: 503

Kategorier

Shopping:  31 %
Professional Services:  24 %
Restaurants:  12 %
Andet:  34 %

Pris

Moderat:  50 %
Billig:  33 %
Dyrt:  11 %
Meget Dyrt:  6 %
Andet:  0 %

Nabolag

Indre By:  10 %
København K:  88 %
Andet:  2 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 1459

Køn

Mandlig:  50 %
Kvindelig:  50 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse