Ts Bilpleje Horsens

4,0 ★★★★ 10+ anmeldelser

Kontakt Information

Ts Bilpleje Horsens
Østerhåbsvej 83E
Horsens, Region Midtjylland, 8700
Få Kørselsanvisninger
Telefon: 40 52 41 82
Åbningstider: Vis
Facebook Profil: Besøg
RingE-Mail
Bedøm
Tilføj Billede

Virksomhedsbeskrivelse

Ts Bilpleje Horsens er placeret på Horsens, Region Midtjylland.

Spørgsmål og svar

Q1

Hvad er telefonnummeret for Ts Bilpleje Horsens?

Telefonnummeret forr Ts Bilpleje Horsens er 40 52 41 82.
Q2

Hvor er Ts Bilpleje Horsens lokaliseret?

Ts Bilpleje Horsens er placeret på Østerhåbsvej 83E, Horsens, Region Midtjylland, 8700.
Q3

Hvilke dage er Ts Bilpleje Horsens åbent?

Ts Bilpleje Horsens er åbent man.–fre. 08.00–17.00; lukket lør.–søn. .
Q4

Er der en primær kontakt for Ts Bilpleje Horsens?

Du kan kontakte Ts Bilpleje Horsens telefonisk ved brug af nummer 40 52 41 82.
Q5

Hvad er netadressen (URL) for Ts Bilpleje Horsens?

Websiden for Ts Bilpleje Horsens er www.tsbilpleje.dk.
+

Yderligere virksomheder på denne adresse

Østerhåbsvej 83E Horsens, Region Midtjylland, 8700
+

Forretning på Postnummer 8700

Forretning på 8700: 6.161
Befolkning: 65.489
8700 Heatmap over forretningstæthed

Kategorier

Shopping:  20 %
Industry:  15 %
Professional Services:  14 %
Andet:  52 %

Pris

Billig:  58 %
Moderat:  36 %
Dyrt:  4 %
Meget Dyrt:  3 %
Andet:  0 %
+

Statestik og demografi for Postnummer 8700

Køn

Kvindelig:  50 %
Mandlig:  50 %
Andet:  0 %
+

Skrive en anmeldelse

Forretningsfeedback

★★★★★Ingen anmeldelser på AlForretning4,0★★★★10+ anmeldelser andre steder

0 Anmeldelser

Vær den første til at skrive en anmeldelse.